Henkilökunta

Me VeliMarkilaiset teemme kaikkemme ollaksemme luottamuksenne arvoisia.  
 

Henkilökuntamme Oulussa

Mari Vähäsarja
Myyntijohtaja
Puh. 0500 297 766
mailto:mari.vahasarja@papyrus.com

  

Terhi Kansanoja
Toimistopäällikkö
Puh. 050 574 4626
mailto:terhi.kansanoja@papyrus.com

 

Kari Kansanoja
Ostopäällikkö
Puh. 0500 585 967
mailto:kari.kansanoja@papyrus.com

        

Maarit Karjala
Myymäläpäällikkö
Puh. 0400 385 421
mailto:maarit.karjala@papyrus.com

 

Mikko Koiranen
Avainasiakaspäällikkö
Pesu- ja puhdistusaineet, siivousvälineet,
-koneet, matot
Puh. 040 575 8608
mailto:mikko.koiranen@papyrus.com

 

Antti Latvakoski
Varastonhoitaja
Pesu- ja puhdistusaineet, sekä
välineet, matot
Puh. 050 574 4628
mailto:antti.latvakoski@papyrus.com

 

Kimmo Penttilä
Varastopäällikkö
Puh. 044 774 4044 
mailto:kimmo.penttila@papyrus.com

 

 
Mervi Ruotsalainen
Varastotyöntekijä 
Puh. 08-534 5700

 


Janne Honkanen
Varastonhoitaja
Puh. 044 5744 674

 

Mervi Haverinen
Myyntisihteeri
Puh. 044 574 4675
mailto:mervi.haverinen@papyrus.com

 

Tanja Pehkonen
Myyntisihteeri
Puh.044 574 4673
mailto:tanja.pehkonen@papyrus.com

 

Kimmo Yli-Suvanto
Autonkuljettaja
Puh. 044 574 4672

 

Mirka Sali
E-kauppa
Puh. 044 774 4088
mailto:mirka.sali@papyrus.com

 

 

 

 

 

Juha
Autonkuljettaja
Puh. 050 462 0746

 


Henkilökuntamme Rovaniemellä

Elisa Niemelä                                                 Ari Mustonen                                       
Myyntipäällikkö                                               Myymälävastaava
Puh. 016-3483 633                                         Puh. 016-348 3633
GSM 0400 188 848                                         Fax. 016-348 3632
mailto:elisa.niemela@papyrus.com                     mailto:ari.mustonen@papyrus.com       

                           
Niina Kankaanranta
Myynti ja asiakaspalvelu 
Puh. 016-348 3633                                  
mailto:niina.kankaanranta@papyrus.com          


Henkilökuntamme Tampereella


Sinikka Läärä
Aluejohtaja
Puh. 044 5744 677
mailto:sinikka.laara@papyrus.com

Juhani Mäkinen
Ostopäällikkö
Puh. 044 574 4678
Myymälä 044 534 5731
mailto:juhani.makinen@papyrus.com

Pelle Veijola
Avainasiakaspäällikkö
Puh. 044 779 5465
mailto:pelle.veijola@papyrus.com

Matti Vuorisalmi
Autonkuljettaja
Puh. 044 774 4903

Ari Kainulainen
Varastotyöntekijä 

Riikka Aakkula
Myymälävastaava 
mailto:myynti.tampere@papyrus.com

 

Henkilökuntamme Helsingissä

 

Sirkku Heikola
Aluejohtaja
Puh. 044 774 4900
mailto:sirkku.heikola@papyrus.com

Kai Rintamäki
Myyntipäällikkö
Puh. 044 774 4901
mailto:kai.rintamaki@papyrus.com                                                       

Joel Rinne
Myymäläpäällikkö
Puh. 044 774 4904 

Jami Päivinen
Logistiikkavastaava

Sebastian Eckhart
Autonkuljettaja

Sari Vertala                                                                           
Myymäläpäällikkö
(hoitovapaalla)